POSLEDNÍ ŠANCE končí za:

Získejte dnes jedinečný online trénink, který navždy změní vaše návyky!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

OVĚŘENO VÍC
NEŽ 650 KLIENTY

<em>V Akademii návyků vám předám krok za krokem postup, díky kterému jsem v roce 2009 překonal stav vyhoření a osvojil si návyky, které mě dovedly až k velmi nadprůměrným výsledkům. Postup, který již pomohl více než 650 účastníkům Akademie, teď čeká na vás. Nezáleží přitom, jestli chcete rozjet nové podnikání, přestat věci odkládat, dříve vstávat, naučit se anglicky či zhubnout 28 kilo. Zjistil jsem, že princip změny je pokaždé stejný. A tuto v praxi ověřenou metodu vás v příštích 11 týdnech krok za krokem naučím.</em>
V Akademii návyků vám předám krok za krokem postup, díky kterému jsem v roce 2009 překonal stav vyhoření a osvojil si návyky, které mě dovedly až k velmi nadprůměrným výsledkům. Postup, který již pomohl více než 650 účastníkům Akademie, teď čeká na vás. Nezáleží přitom, jestli chcete rozjet nové podnikání, přestat věci odkládat, dříve vstávat, naučit se anglicky či zhubnout 28 kilo. Zjistil jsem, že princip změny je pokaždé stejný. A tuto v praxi ověřenou metodu vás v příštích 11 týdnech krok za krokem naučím.

Pavel Říha, autor Akademie návyků

Účastí v Akademii návyků získáte:

6 obsáhlých modulů a v nich OVĚŘENÝ SYSTÉM ZMĚNY, jak vytvořit jakýkoliv nový návyk, odstranit své zlozvyky a změnit svůj životní styl, aby byl rok 2015 nejlepší rok života.

Zaměřím se s vámi na to, co je třeba změnit nejdřív, naučím vás přesný postup jak překonat slabou vůli a naplno využít vaši motivaci, pochopíte nač zaměřit pozornost ještě před samotnou změnou a společně vytvoříme váš plán změny, s nímž půjdeme do akce!

(Cíl záleží na vás, můžete chtít dříve chodit do postele, pravidelně cvičit jógu, připravit se na maraton, v práci dělat nejdřív důležité věci, zvýšit svoje příjmy, napsat knihu, dopsat bakalářku, nebo třeba přestat s kouřením.)

Teorií ovšem nekončíme! Nejdůležitější ze všeho je dělat věci v praxi, a proto ihned, jak si zvolíte svůj nový návyk a budete plně připraveni, pustíme se do akce. Po absolvování všech lekcí odstartuje 30 DENNÍ VÝZVA a společně za podpory dalších stovek lidí s podobnými cíli začneme pracovat na vašem prvním novém návyku. Vše, co jste se předtím naučili, nyní ověříte v praxi. Neustále budu k dispozici já i komunita stovek dalších lidí, díky kterým mnohem snáze uspějete ve změně.
 
Součástí celého tréninku jsou také pracovní sešity, mastermind skupiny a pravidelné webináře, ve kterých zodpovím vaše otázky, podíváme se, co řešíte právě nyní a řeknu jak postupovat, aby váš výsledek předčil očekávání.
 
Díky Akademii návyků nebudete na svou změnu sami. Jako člen získáte zdarma přístup k online aplikaci Deník úspěchů, která vám umožní sdílet váš pokrok s dalšími účastníky tréninku a získat tak jejich podporu.
 
A pro nejrychlejší je připraven SPECIÁLNÍ BONUS, díky kterému se naučíte, jak již věci neodkládat a jít směrem kupředu. Vstupte nyní a získáte navíc ebook Stop prokrastinaci.

Poslední šance vstoupit skončí za:

Až vyprší časomíra, již nepůjde vstoupit. Rezervujte si své místo včas.

Všechny objednávky jsou 100% bezpečné.

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Vyzkoušejte trénink po dobu 21 dní a v případě nespokojenosti vám nejen vrátím celou částku, ale navíc přidám tisícovku ze svého. 

Díky zkušenostem s víc než 650 účastníky loňských ročníků jsem si přínosem tréninku natolik jistý, že mohu dát tuto garanci: pokud dnes vstoupíte do Akademie návyků a během 21 dní od zahájení programu zjistíte, že program z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí, když mi napíšete email a já vám okamžitě a bez otázek vrátím celou částku zpět. A to není všechno – pokud připíšete, v čem konkrétně vám program nevyhovoval, přihodím vám k částce navíc ještě tisíc korun z mojí kapsy jako omluvu.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI AKADEMIE?

Díky Akademii návyků jsem od loňska zhubl 25 kilo, zlepšil vztah se svými dětmi, zlepšil své cash flow, uběhl 500 kilometrů, udělal 7500 sérií 5 tibeťanů, napsal knihu a podnikl řadu dalších změn. Tyto návyky, které mi změnily život, bych bez projektu Pavla Říhy nikdy nerealizoval. Doporučuji vám tedy Akademii návyků také absolvovat.

Ing. Ivan DoubekPodnikatel, zakladatel ideaexport.com, absolvent Akademie návyků 2013

Pro nové zájemce můžu Akademii určitě doporučit, byla jsem zvědavá, co nového se ještě můžu dozvědět, přečetla jsem snad všechno, ale Pavel jde do hloubky, nutí mě se opravdu zamyslet. Jsem nad očekávání spokojena, věděla jsem, že to bude výborné, ale Akademie mi ukazuje daleko víc, předčilo to moje očekávání mnohonásobně, než bych si dovedla představit. Je to síla a vyžaduje akci, za to jsem moc ráda.“

Veronika Mikuškováabsolventka Akademie návyků 2014

Akademii návyků doporučuji všem. Mně osobně změnilo vnímání návyků rytmus pro každý den a dokázal jsem se svým časem lépe pracovat. Především efektivitu v práci si nyní nemůžu vynachválit. Díky Akademii návyků mám mnohem více času na sebe a své blízké.

Jan KvasničkaUX designer, absolvent Akademie návyků 2013

Nyní v rámci Akademie: DENÍK ÚSPĚCHU

Možná, že vaše okolí vás ve změně nepodpoří...Díky této online aplikaci můžete vést o své změně online deník, vzájemně se podporovat a svůj pokrok sdílet s lidmi, kteří mají stejný záměr jako vy.


Poslední šance vstoupit skončí za:

Až vyprší časomíra, již nepůjde vstoupit. Rezervujte si své místo včas.

Získejte dnes jedinečný online trénink, který navždy změní vaše návyky!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

OVĚŘENO VÍC
NEŽ 650 KLIENTY

Nově příchozím do Akademie návyků bych doporučil vstoupit předevšim proto, že se zde skutečně naučí jít do akce! Budou mít nejen veřejný závazek, ale i skvělou a jedinečnou podporu (sílu) celé komunity, což je opravdu ze začátku hodně důležité – když je na to člověk „sám“, selže mnohem mnohem snáz! A když se budou držet Pavlových slov, Pavlových doporučení, ke změně skutečně dospějou. Já osobně jí cítim již teď a to jsme teprve před třetí lekcí. Jsem z toho všeho nadšen a hlavně mě to baví, strach ze změny, strach z toho, že to opětovně nezvládnu a selžu, je ten tam 🙂

Mikuláš Pohribnýabsolvent Akademie návyků 2014

Pavlov nápad s tréningom ako si vytvoriť nový návyk je skvelý. Už viac ako 17 rokov sa zaoberám trénovaním ľudí a firiem a dnes už presne viem definovať rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými. Jedni z najdôležitejších rozdielov sú myslenie, stratégie a akcia. A to jeho program podľa mňa spĺňa. Ukáže Vám ako ináč máte správne myslieť, naučí vás stratégiu, bez ktorej vám to môže trvať roky a súčasťou jeho tréningu bude inšpirácia k Akcii. A naviac budete mať podporu nie len jeho ale aj ostatných účastníkov, ktorý chcú taktiež žiť život svojích snov. TO, čo mne najviac v živote pomohlo, boli práve detailné a podrobné tréningy po celom svete. Za takýto tréning, aký Pavel pripravil, by ste vo svete zaplatili viac ako 50.000 kč.

Andy Winsonautor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni