POSLEDNÍ ŠANCE skončí za:

(Až vyprší časomíra, již nepůjde vstoupit.
Rezervujte si své místo včas.)

Svou přihlášku vyplňte zde:

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás! V případě jakýchkoliv problému či otázek pište na [email protected], nebo volejte na tel. č. 728 483 925.

Účastí v Akademii návyků získáte:

6 obsáhlých modulů a v nich OVĚŘENÝ SYSTÉM ZMĚNY, jak vytvořit jakýkoliv nový návyk, odstranit své zlozvyky a změnit svůj životní styl, aby byl rok 2015 nejlepší rok života.

Zaměřím se s vámi na to, co je třeba změnit nejdřív, naučím váspřesný postup jak překonat slabou vůli a naplno využít vaši motivaci, pochopíte nač zaměřit pozornost ještě před samotnou změnou a společně vytvoříme váš plán změny s nímž půjdeme do akce!

(cíl záleží na vás, můžete chtít dříve chodit do postele, pravidelně cvičit jógu, připravit se na maraton, v práci dělat nejdřív důležité věci, zvýšit svoje příjmy, napsat knihu, dopsat bakalářku, nebo třeba přestat s kouřením)

Teorií ovšem nekončíme! Nejdůležitější ze všeho je dělat věci v praxi a proto ihned, jak si zvolíte svůj nový návyk a budete plně připraveni, pustíme se do akce. Po absolvování všech lekcí odstartuje 30 DENNÍ VÝZVA a společně za podpory dalších stovek lidí s podobnými cíli, začneme pracovat na vašem prvním novém návyku. Vše co jste se předtím naučili, nyní ověříte v praxi. Neustále budu k dispozici já i komunita stovek dalších lidí, díky kterým mnohem snáze uspějete ve změně.
 
Součástí celého tréninku jsou také pracovní sešity, mastermind skupiny a pravidelné webináře, ve kterých zodpovím vaše otázky, podíváme se, co řešíte právě nyní a řeknu jak postupovat, aby váš výsledek předčil očekávání.
 
Díky Akademii návyků nebudete na svou změnu sami. Jako člen získáte zdarma přístup k online aplikaci Deník úspěchů, která vám umožní sdílet váš pokrok s dalšími účastníky tréninku a získat tak jejich podporu.
Pavel Říha
Pavel Říha
autor Akademie návyků

Nesplní-li Akademie návyků vaše očekávání, napište mi během 21 dní od začátku tréninku a já vám BEZ OTÁZEK VRÁTÍM PENÍZE. Neriskujete nic, můžete jen získat.