K registraci zbývá již jen:

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

TRÉNINK PROŠLO
JIŽ 521 ÚČASTNÍKŮ

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

<em><em>Pamatuji časy, kdy jsem vstával v 15 hodin odpoledne, sledoval jsem filmy a odkládal svoje sny. Až na konci roku 2009 jsem se rozhodl s tím něco dělat. Objevil jsem velmi jednoduchý princip, jak být produktivní... A výsledek? Celý postup nyní předávám vám. Mně umožnil soustředit se na to důležité a vytvořit podnikání s milionovými obraty.</em></em>
Pamatuji časy, kdy jsem vstával v 15 hodin odpoledne, sledoval jsem filmy a odkládal svoje sny. Až na konci roku 2009 jsem se rozhodl s tím něco dělat. Objevil jsem velmi jednoduchý princip, jak být produktivní... A výsledek? Celý postup nyní předávám vám. Mně umožnil soustředit se na to důležité a vytvořit podnikání s milionovými obraty.

Pavel Říha, autor Absolutní motivace

Tréninkem Dost odkládání získáte:

  • V 5 lekcích vás naučím PŘESNÝ POSTUP, jak se zbavit odkládání důležitých věcí a
 ZNÁSOBIT svojí produktivitu.
  • Dozvíte se, jak odhalit a překonat váš strach, 
který k odkládání vede.
  • Naučím vás, jak si zjednodušit život a mít více času na práci i na sebe.
  • Odhalím vám svůj tajný postup, jak se pustit do práce a začít, i když se vám zrovna vůbec nechce... a jak dosáhnout toho, aby vás to bavilo.
  • Samozřejmě kromě videí na vás čekají i pracovní sešity k jednotlivým lekcím. Navíc žádné čekání, až zveřejním další lekce. Všech 5 lekcí na vás čeká ihned po vstupu.
  • 100% GARANCE > NIC NERISKUJETE: Vyzkoušejte trénink a v případě nespokojenosti mi dejte vědět. Nejen, že vám vrátím celou částku, ale přístup k tréninku vám navíc ponechám.

Všechny objednávky jsou 100% bezpečné.