Přihláška k tréninku Absolutní MOTIVACE:

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás! V případě jakýchkoliv problému či otázek pište na [email protected], nebo volejte na tel. č. 728 483 925.

V tréninku Absolutní MOTIVACE získáte:

6 obsáhlých modulů a v nich OVĚŘENÝ SYSTÉM, jak objevit silnou vnitřní motivaci, díky které začnete žít život podle vašich představ, naplníte svoje vize a získáte energii dosahovat nadprůměrných výsledků.

Znáte pocit, kdy moc dobře víte, co dělat, ale nemůžete se k tomu dokopat? V tréninku vám prozradím, co dělají jinak lidé, kteří jdou do akce s nadšením. A konečně pochopíte, jak můžete jednoduše to NADŠENÍ pro věc získat také vy.

Nezáleží přitom, jestli chcete v příštím roce zdvojnásobit příjem, zhubnout 27 kilo, vstávat v 5:30 ráno, zaměřit se na důležité věci, naučit se plynně angličtinu, nebo vydělat svůj první milion. Trénink vám dá přesný postup, jak se svojí DLOUHODOBOU MOTIVACÍ jednou provždy umět pracovat.

Naučím vás dělat OSUDOVÁ ROZHODNUTÍ, která radikálně zlepší životní styl, kterým budete žít příští roky.

Ukážeme si krok za krokem jak můžete pochopit a změnit svoje PŘESVĚDČENÍ. Osvojíte si zde jedinečný postup, jak proměnit destruktivní přesvědčení v přesvědčení, která nejrychleji vedou k opravdovým výsledkům.

Absolutní MOTIVACE je konkrétní MANUÁL K VAŠEMU MOZKU. V rámci tréninku si v praxi vyzkoušíte řadu principů a přesných kroků, jež vám dají sílu soustředit se dlouhodobě na to důležité, efektivně tvořit, měnit návyky a díky tomu zvládnout takřka cokoliv.

POUZE NYNÍ O 50% LEVNĚJI: Absolutní MOTIVACI spustím oficiálně až později v tomto roce. Po spuštění bude její cena 7800 Kč. Prvních 100 z vás ovšem získá přístup do tréninku nyní. No a navíc o polovinu levněji.

Pavel Říha
Pavel Říha
autor Absolutní MOTIVACE

Nesplní-li trénink Absolutní MOTIVACE vaše očekávání, napište mi a já vám BEZ OTÁZEK VRÁTÍM PENÍZE. Přístup k tréninku vám přitom nechám. Neriskujete nic, můžete jen získat.