Ovládněte s Pavlem Říhou nejefektivnější prodejní strategii dneška
a již toto léto odvysílejte svůj první statisícový webinář

Vaše přihláška byla odeslána!
A jaký je další krok?

  • V případě, že jste zvolili bankovní převod, na svém emailu nyní naleznete potřebné údaje pro platbu vaší vratné zálohy 33 000 Kč. Prosím uhraďte ji ideálně dnes. V případě, že jste zvolili online platbu, vaše vratná záloha je nyní uhrazena.
  • Do 24 hodin od chvíle, kdy obdržíme vaši vratnou zálohu, vám na email pošleme DOTAZNÍK o vašem podnikání, který prosím co nejdříve vyplňte a odešlete.
  • Následně si Pavel osobně projde vaše odpovědi v dotazníku a posoudí, zda bude pro vás trénink přínosem. V případě, že ano, vaši žádost SCHVÁLÍ a budete pozváni na první "zkušební" den tréninku. V případě, že Pavel po přečtení dotazníku usoudí, že trénink zatím není pro vás, vaši žádost ZAMÍTNE a vaši zálohu vám spolu s malým dárkem + doporučením vhodným pro aktulání situaci pošleme zpět.
  • V případě schválení žádosti se potkáme živě 25.7. v Praze na prvním "zkušebním" dni tréninku Mistr webinářů VIP. V průběhu dne vám pomůže Pavel připravit si efektivní strategii pro váš statisícový webinář a na konci dne se rozhodnete, zda-li chcete pokračovat dál.

Jak to bude pokračovat potom?

Podrobné info o průběhu celého tréninku si zobrazte zde >>

Moc se těším na osobní spolupráci!

Pavel Říha

váš online stratég


Otázky? Pište na [email protected].

Pavel Říha ♥︎ 2016 | Ochrana údajů | Obchodní podmínky