Právě probíhá ŠŤASTNÁ HODINKA!

Až odpočet skončí, speciální bonusy
budou navždy pryč...

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

OVĚŘENO
1014 KLIENTY

Právě probíhá ŠŤASTNÁ HODINKA!

Až odpočet skončí, speciální bonusy
budou navždy pryč...

Přístup k exkluzivní členské sekci Akademie návyků 2016™

6 obsáhlých modulů a v nich systém, jak překonat slabou vůli a návyky úspěšně změnit

30 denní výzva, díky které vše, co se zde naučíte, převedete do praxe

5 online koučovacích setkání s Pavlem v uzavřené skupině

Propracované pracovní sešity a akční kroky, které vás dovedou až k vysoce nadprůměrným výsledkům

Všechny lekce také ve formátu MP3 pro poslech na cestách

Komunita stovek stejně naladěných lidí vám zaručí motivaci a vzájmenou podporu

Neomezený a doživotní přístup k členské sekci, kde najdete celý obsah tréninku

Celá řada vzrušujících bonusů a tréninků se skvělými tipy pro konkrétní návyky

Zdarma přístup k online aplikaci Deník úspěchů, díky které dotáhnete 30 denní výzvu do konce

A mnohem, mnohem víc...

"Efektivita a produktivita je součást úspěšného života. Jsem rád, že Pavel vytvořil program, kde sdílí zkušenosti, které mu pomohly vytvořit životní styl, o kterém sní většina lidí. Proto Pavlovu práci doporučuji."

Andy Winsonautor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

"Ke všem velkým výsledkům ve skutečnosti vedou malé kroky – takže jich může dosáhnout úplně každý! Stačí jen vědět jak – a právě toto know-how vám přehledně a důkladně předá Akademie návyků. Ať chcete napsat knihu, vybudovat prosperující firmu, mít čas na sebe, na rodinu, na koníčky a cestování, jako jsme to chtěli my, s tím vším vám Pavel dokáže pomoci!"

Dana-Sofie Šlancarová a Erik Hutterautoři knihy Návod na ženy

"Spokojenosti a úspěchu v práci dosáhnete, když budete efektivní a produktivní. Pavlova metoda, jak toho dosáhnout, je jedinečná. Naučí vás, jak zvládnout práci a zároveň mít čas na sebe, na rodinu, na koníčky. To, že tahle metoda funguje, dokazuje Pavel sám tím, co dokázal a jaký život žije."

Jana Bártíkováprůvodce na cestě k dobré práci

Vstupem do tréninku získáte:

6 obsáhlých modulů a v nich OVĚŘENÝ SYSTÉM ZMĚNY, jak vytvořit jakýkoliv nový návyk, odstranit své zlozvyky a změnit svůj životní styl, aby byl rok 2016 nejlepší rok života.

Zaměřím se s vámi na to, co je třeba změnit nejdřív, naučím vás přesný postup jak překonat slabou vůli a naplno využít vaši motivaci, pochopíte nač zaměřit pozornost ještě před samotnou změnou a společně vytvoříme váš plán změny, s nímž půjdeme do akce!

(Cíl záleží na vás, můžete chtít dříve chodit do postele, pravidelně cvičit jógu, připravit se na maraton, v práci dělat nejdřív důležité věci, zvýšit svoje příjmy, napsat knihu, dopsat bakalářku, nebo třeba přestat s kouřením.)

Teorií ovšem nekončíme! Nejdůležitější ze všeho je dělat věci v praxi, a proto ihned, jak si zvolíte svůj nový návyk a budete plně připraveni, pustíme se do akce. Po absolvování všech lekcí odstartuje 30 DENNÍ VÝZVA a společně za podpory dalších stovek lidí s podobnými cíli začneme pracovat na vašem prvním novém návyku. Vše, co jste se předtím naučili, nyní ověříte v praxi. Neustále budu k dispozici já i komunita stovek dalších lidí, díky kterým mnohem snáze uspějete ve změně.
 
Součástí celého tréninku jsou také pracovní sešity, mastermind skupiny a pravidelné webináře, ve kterých zodpovím vaše otázky, podíváme se, co řešíte právě nyní a řeknu jak postupovat, aby váš výsledek předčil očekávání.
 
Díky Akademii návyků nebudete na svou změnu sami. Jako člen získáte zdarma přístup k online aplikaci Deník úspěchů, která vám umožní sdílet váš pokrok s dalšími účastníky tréninku a získat tak jejich podporu.
 
A pro nejrychlejší je připraven SPECIÁLNÍ BONUS, díky kterému se naučíte, jak již věci neodkládat a jít směrem kupředu. Vstupte nyní a získáte navíc ebook Stop prokrastinaci.

A navíc dnes obdržíte tyto jedinečné bonusy:

 • BONUS #1: Nalezněte svoji vášeň - V tomto tréninku vám pomohu najít, jaká činnost vás opravdu baví tolik, že byste se tímto chtěli živit… Ukážeme si, jak svou vášeň hledat v případě, že ji stále ještě neznáte.
 • BONUS #2: Co dělají úspěšní jinak - Jde o sérii 21 videí, které vám dodají inspiraci, jaké návyky je třeba změnit k tomu, abyste se o další krok přiblížili k úspěchu.
 • BONUS #3: MP3 nahrávka Okamžitý konec odkládání!, která slouží k okamžitému obnovení motivace a zvýšení chuti do práce… Znáte pocit, kdy se vám nechce začít, máte strach a obavy a k práci se nemůžete přinutit? Pustíte si tuto krátkou nahrávku a váš pohled se během pár minut změní…Díky krátké nahrávce se do práce pustíte s nadšením.
 • BONUS #4: Osobní podpora Pavla Říhy v členské sekci - Pavel osobně vám bude k dispozici v členské sekci, kde mu můžete pokládat své otázky a on vám je obratem zodpoví. Konzultace s Pavlem běžně stojí 8500 Kč na hodinu…v rámci tréninku získáte měsíční podporu zdarma…využijte to!
 • BONUS #5: Uzavřená Facebook skupina jen pro členy tréninku - Ve skupině naleznete další bonusový obsah, budete zde moci spolu sdílet zkušenosti, hledat podporu či navázat nová přátelství. Přístup k této skupině vám zůstane již navždy, neztratíte proto kontakt s ostatními účastníky výzvy a nadále budete moci pokračovat ve vzájemné podpoře.

Právě probíhá ŠŤASTNÁ HODINKA!

Jen DNES, obdržíte 12 samostatně neprodejných bonusů...

 • Jak uspět v práci, rodině i osobním životě... a nepřijít o nervy
 • Návyky pro zdravé a bezstarostné finance
 • Produktivní návyky, aneb jak přestat věci odkládat
 • Ranním ptáčetem za 30 dní
 • Návyky na cestě za svobodou… a chyby, které jsme udělali
 • Návyky pravého muže… aneb jak přestat být hodným klukem
 • Návyky pro šťastné děti a spokojené rodiče
 • Návyky pro fungující a naplněné vztahy
 • Návyky pro postavu, kterou budou druzí závidět
 • Ty největší mýty a nepravdy o zdravé výživě
 • Tři tajné návyky štíhlých lidí
 • Co vám rodiče o penězích neřekli

+

DÁREK ZDARMA při online platbě!

Živý online workshop, ve kterém vám prozradím svá osobní tajemství, jak být maximálně produktivní. Ukážu vám a naučím používat online nástroje a aplikace, které já sám denně využívám, abych minimálně zdvojnásobil svoji produktivitu.

Všechny objednávky jsou 100% ZABEZPEČENY přes ŠIFROVANÝ server.

~ nebo ~

Všechny objednávky jsou 100% ZABEZPEČENY přes ŠIFROVANÝ server.

Máte 100% GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

Vyzkoušejte trénink po dobu 21 dní a v případě nespokojenosti vám nejen vrátím celou částku, ale navíc přidám tisícovku ze svého. 

Díky zkušenostem s víc než 1014 účastníky loňských ročníků jsem si přínosem tréninku natolik jistý, že mohu dát tuto garanci: pokud dnes vstoupíte do Akademie návyků a během 21 dní od zahájení programu zjistíte, že program z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí, když mi napíšete email a já vám okamžitě a bez otázek vrátím celou částku zpět. A to není všechno – pokud připíšete, v čem konkrétně vám program nevyhovoval, přihodím vám k částce navíc ještě tisíc korun z mojí kapsy jako omluvu.

Neriskujete nic, můžete jen získat. To je víc než fér! 🙂

Nyní v rámci Akademie: DENÍK ÚSPĚCHU

Možná, že vaše okolí vás ve změně nepodpoří...Díky této online aplikaci můžete vést o své změně online deník, vzájemně se podporovat a svůj pokrok sdílet s lidmi, kteří mají stejný záměr jako vy.

Řekli o tréninku Akademie návyků:

Díky Akademii návyků jsem od loňska zhubl 25 kilo, zlepšil vztah se svými dětmi, zlepšil své cash flow, uběhl 500 kilometrů, udělal 7500 sérií 5 tibeťanů, napsal knihu a podnikl řadu dalších změn. Tyto návyky, které mi změnily život, bych bez projektu Pavla Říhy nikdy nerealizoval. Doporučuji vám tedy Akademii návyků také absolvovat.

Ing. Ivan DoubekPodnikatel, zakladatel ideaexport.com, absolvent Akademie návyků 2013

Pro nové zájemce můžu Akademii určitě doporučit, byla jsem zvědavá, co nového se ještě můžu dozvědět, přečetla jsem snad všechno, ale Pavel jde do hloubky, nutí mě se opravdu zamyslet. Jsem nad očekávání spokojena, věděla jsem, že to bude výborné, ale Akademie mi ukazuje daleko víc, předčilo to moje očekávání mnohonásobně, než bych si dovedla představit. Je to síla a vyžaduje akci, za to jsem moc ráda.“

Veronika Mikuškováabsolventka Akademie návyků 2014

Akademii návyků doporučuji všem. Mně osobně změnilo vnímání návyků rytmus pro každý den a dokázal jsem se svým časem lépe pracovat. Především efektivitu v práci si nyní nemůžu vynachválit. Díky Akademii návyků mám mnohem více času na sebe a své blízké.

Jan KvasničkaUX designer, absolvent Akademie návyků 2013

Nově příchozím do Akademie návyků bych doporučil vstoupit předevšim proto, že se zde skutečně naučí jít do akce! Budou mít nejen veřejný závazek, ale i skvělou a jedinečnou podporu (sílu) celé komunity, což je opravdu ze začátku hodně důležité – když je na to člověk „sám“, selže mnohem mnohem snáz! A když se budou držet Pavlových slov, Pavlových doporučení, ke změně skutečně dospějou. Já osobně jí cítim již teď a to jsme teprve před třetí lekcí. Jsem z toho všeho nadšen a hlavně mě to baví, strach ze změny, strach z toho, že to opětovně nezvládnu a selžu, je ten tam 🙂

Mikuláš Pohribnýabsolvent Akademie návyků 2014

Pavlov nápad s tréningom ako si vytvoriť nový návyk je skvelý. Už viac ako 17 rokov sa zaoberám trénovaním ľudí a firiem a dnes už presne viem definovať rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými. Jedni z najdôležitejších rozdielov sú myslenie, stratégie a akcia. A to jeho program podľa mňa spĺňa. Ukáže Vám ako ináč máte správne myslieť, naučí vás stratégiu, bez ktorej vám to môže trvať roky a súčasťou jeho tréningu bude inšpirácia k Akcii. A naviac budete mať podporu nie len jeho ale aj ostatných účastníkov, ktorý chcú taktiež žiť život svojích snov. TO, čo mne najviac v živote pomohlo, boli práve detailné a podrobné tréningy po celom svete. Za takýto tréning, aký Pavel pripravil, by ste vo svete zaplatili viac ako 50.000 kč.

Andy Winsonautor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

Máte stále otázky?

Přemýšlíte, zda je trénink Akademie návyků 2016 pro vás? Odpovědi naleznete zde...

Jak dlouhá budou videa, kolik jich bude a jak často se budou zveřejňovat?

Celý trénink se dělí do 3 částí...V první, vzdělávací části, vás čeká 5 modulů během 4 týdnů. Každý modul má 1-3 videa o délce 10-30 minut. V této části vás čekají také 2 koučovací živá vysílání s Pavlem Říhou v uzavřené skupince, kde vám pomůže vše správně pochopit a odpoví na vaše konkrétní a specifické otázky. Poté následujte 30 denní výzva, která obsahuje výběr návyku, který chcete změnit, denní sdílení pokroků v online aplikaci Deník úspěchů, 8 krátkých video-lekcí pro připomenutí klčových principů a obnovu motivace a 3 živá vysílání s Pavlem Říhou, ve kterých vás celou 30 denní výzvou provede a nedovolí selhat. Po 30 denní výzvě přichází nařadu poslední 6. modul, ve kterém vše zhodnotíte a metodu změny vylepšíte na základě vlastních zkušeností. Dozvíte se také, jak vše využívat v praxi dál. Po skončení tréninku (a během něj) vás čeká celá řada hodnotných bonusů.

Kdy startuje trénink Akademie návyků 2016™ a od kdy se počítá 21 denní garance?

Celý trénink odstartuje 1. lekcí zveřejněnou 17. ledna tak, aby jej mohli všichni přihlášení účastníci absolvovat společně. Právě živá komunita a vzájemná podpora účastníků je obrovskou výhodou tréninku a 30 denní akční výzvy. 21 denní garance vrácení peněz se počítá od zveřejnění 1. lekce a posledním dnem garance je sobota 6. 2. 2016.

Kolik trénink stojí? Jak ho mohu získat nejvýhodněji?

Cena tréninku je 5929 Kč vč. dph. Zvolíte-li pro uhrazení svého členství okamžitou online platbu, získáte navíc exkluzivní přístup k online workshopu Nástroje produktivity v praxi, ve kterém odhalí Pavel svá největší tajemství produktivty.

Co když mám málo času se tréninku věnovat?

Pokud nyní vstoupíte, tak celý trénink je vám k dispozici doživotně v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní. Již za pár dní totiž brány do tréninku pro tento rok zavřeme.

Co když budu mít v průběhu tréninku otázky?

Akademie návyků 2016™ není pouze obyčejný online trénink, ale akční výzva s živou členskou sekcí + uzavřená Facebook skupina se stovkami stejně naladěných členů, kteří chtějí zvýšit svoji produktivitu. Pavel osobně vám bude v členské sekci celých 9 týdnů k dispozici, připravený podpořit vás, dávat vám svou zpětnou vazbu a zodpovídat vaše otázky.

Je Akademie návyků 2016™ pouze pro podnikatele?

Rozhodně ne! Tento trénink je pro pozitivně naladěné lidi, kteří chtějí realizovat své sny a cíle, mít v životě více energie, času, zdraví, ale také peněz...překonat své negativní návyky a vyměnit je za návyky nové, pozitivní.A je přitom jedno, zda jste podnikatel, zaměstnanec, student, aktivní důchodce, anebo matka na mateřské. Cílem tréninku je, abyste rychleji dosáhli toho, co od života chcete, nastavili své návyky tak, aby hráli ve váš prospěch a měli více energie na to, co děláte nejraději. Díky tréninku již nebude sami sobě škodit vlastním chováním a získáte nad svým životem mnohem větší kontrolu. O svých návycích budete rozhodovat vědomě a svých cílů budete dosahovat mnohem rychleji.

Co když zjistím, že trénink není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na trénink je k dispozici 21 denní garance vrácení peněz. Jak funguje? Po objednání tréninku máte 21 dní na to, abyste si trénink v praxi ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete z tréninku nadšení! Pokud však ne, jednoduše nám napište email a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

Další otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected] nebo na telefonu +420 731 71 91 92.

Pozn. Na telefonu jsme vám k dispozici od 9 do 18h. V případě nedostupnosti zanechte SMS, zavoláme zpět.

Co říkají lidé o Pavlovi?

VYUŽIJTE ŠŤASTNOU HODINKU! Vykročte do roku 2016 správnou nohou dřív, než o půlnoci skončí...

Pouze DNES získáte navíc
12 samostatně neprodejných bonusů!

ZABEZPEČENÁ
PLATBA

100% GARANCE
VRÁCENÍ PENĚZ

OVĚŘENO
1014 KLIENTY