Otázka: PROČ PRACOVAT S PAVLEM ŘÍHOU?

Sledujte CELÉ 
příběhy účastníků

& reálné zkušenosti
s tréninkem

"Změnilo mi to život..."

Michal Svátek, programátor

"Neuvěřitelný skok v mém podnikání..."

Jarmila M., finanční poradce

"Našel jsem tu
nové kamarády..."

Martin Roller, Lanškroun

"Znovu nastartoval moji kariéru..."

Jarka Rousová, designérka

"Zavedla jsem ranní a večerní rituál..."

Martina Marková, na mateřské

"Časem si mě získal..."

René Trčka, realitní makléř

"Pavle, moc ti děkuji..."

Ivana Hlubočková, manikérka

"Zaujal mě svojí lidskostí..."

Hynek Bureš, projektant

"Doporučuji všem..."

Stanislava, fakturantka

"Naučila jsem se
věci dotahovat..."

Marie Sayin, jednatelka

"Vstoupil jsem a
čekal, co bude..."

Chcete i Vy v roce 2016 do života změnu?

Řekli o tréninku Akademie návyků:

Díky Akademii návyků jsem od loňska zhubl 25 kilo, zlepšil vztah se svými dětmi, zlepšil své cash flow, uběhl 500 kilometrů, udělal 7500 sérií 5 tibeťanů, napsal knihu a podnikl řadu dalších změn. Tyto návyky, které mi změnily život, bych bez projektu Pavla Říhy nikdy nerealizoval. Doporučuji vám tedy Akademii návyků také absolvovat.

Ing. Ivan DoubekPodnikatel, zakladatel ideaexport.com, absolvent Akademie návyků 2013

Pro nové zájemce můžu Akademii určitě doporučit, byla jsem zvědavá, co nového se ještě můžu dozvědět, přečetla jsem snad všechno, ale Pavel jde do hloubky, nutí mě se opravdu zamyslet. Jsem nad očekávání spokojena, věděla jsem, že to bude výborné, ale Akademie mi ukazuje daleko víc, předčilo to moje očekávání mnohonásobně, než bych si dovedla představit. Je to síla a vyžaduje akci, za to jsem moc ráda.“

Veronika Mikuškováabsolventka Akademie návyků 2014

Akademii návyků doporučuji všem. Mně osobně změnilo vnímání návyků rytmus pro každý den a dokázal jsem se svým časem lépe pracovat. Především efektivitu v práci si nyní nemůžu vynachválit. Díky Akademii návyků mám mnohem více času na sebe a své blízké.

Jan KvasničkaUX designer, absolvent Akademie návyků 2013

Nově příchozím do Akademie návyků bych doporučil vstoupit předevšim proto, že se zde skutečně naučí jít do akce! Budou mít nejen veřejný závazek, ale i skvělou a jedinečnou podporu (sílu) celé komunity, což je opravdu ze začátku hodně důležité – když je na to člověk „sám“, selže mnohem mnohem snáz! A když se budou držet Pavlových slov, Pavlových doporučení, ke změně skutečně dospějou. Já osobně jí cítim již teď a to jsme teprve před třetí lekcí. Jsem z toho všeho nadšen a hlavně mě to baví, strach ze změny, strach z toho, že to opětovně nezvládnu a selžu, je ten tam 🙂

Mikuláš Pohribnýabsolvent Akademie návyků 2014

Pavlov nápad s tréningom ako si vytvoriť nový návyk je skvelý. Už viac ako 17 rokov sa zaoberám trénovaním ľudí a firiem a dnes už presne viem definovať rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými. Jedni z najdôležitejších rozdielov sú myslenie, stratégie a akcia. A to jeho program podľa mňa spĺňa. Ukáže Vám ako ináč máte správne myslieť, naučí vás stratégiu, bez ktorej vám to môže trvať roky a súčasťou jeho tréningu bude inšpirácia k Akcii. A naviac budete mať podporu nie len jeho ale aj ostatných účastníkov, ktorý chcú taktiež žiť život svojích snov. TO, čo mne najviac v živote pomohlo, boli práve detailné a podrobné tréningy po celom svete. Za takýto tréning, aký Pavel pripravil, by ste vo svete zaplatili viac ako 50.000 kč.

Andy Winsonautor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

"Spokojenosti a úspěchu v práci dosáhnete, když budete efektivní a produktivní. Pavlova metoda, jak toho dosáhnout, je jedinečná. Naučí vás, jak zvládnout práci a zároveň mít čas na sebe, na rodinu, na koníčky. To, že tahle metoda funguje, dokazuje Pavel sám tím, co dokázal a jaký život žije."

Jana Bártíkováprůvodce na cestě k dobré práci

"Ke všem velkým výsledkům ve skutečnosti vedou malé kroky – takže jich může dosáhnout úplně každý! Stačí jen vědět jak – a právě toto know-how vám přehledně a důkladně předá Akademie návyků. Ať chcete napsat knihu, vybudovat prosperující firmu, mít čas na sebe, na rodinu, na koníčky a cestování, jako jsme to chtěli my, s tím vším vám Pavel dokáže pomoci!"

Dana-Sofie Šlancarová a Erik Hutterautoři knihy Návod na ženy

UDĚLEJTE TO PRO SEBE I VY! Vykročte do roku 2016 správnou nohou dřív, než se vstup do Akademie uzavře...